3dHEADER

3D Tasarım Geçmişten Günümüze Tasarım
Eski zamanlar da elle yapılan çizimlerin yerini yeni nesil çizim programları aldı. Yine eski zamanalar da aylarca uğraşılarak yapılan mimari projelerin yerini çok kısa süreler içerisin de geliştirilip hatasız bir şekil de teslim edilen projelere devretti. Hal böyle olunca genç yaşlarda ki bireylerimiz bu tür işlerden para kazanabilmek adına öğrenmeye başladılar. Teknoloji çok hızlı olduğu için aynı zaman da ücretsiz olduğu için bu programların kullanımlarını internetten araştırıyor ve gerekirse videolar izleyerek öğreniyorlar. Fakat şöyle bir durum var bu işin eğitimsel kısmını almadıktan sonra istediğiniz kadar kendinizi geliştirin her zaman eksik bir yanınız olacaktır. Bizler de müşterilerimize genel olarak hep bu durumu anlatmaktayız. 3d Tasarım konusu çok ciddi bir konudur tam anlamı ile bilen bireylere verilmediği takdir de kötü sonuçlar doğurabilir. Şimdi isterseniz tasarım konusunu alt başlıklar halin de işleyelim.

3d1

3d Mimari Tasarımları
Bu alan bu işin en ciddi kısmıdır bir ev bir bina veya bir plaza çizimini yapabilmek için çok uğraşmak gerekirdi, esi zamanlar da artık yapılan binaların hepsinin yapılmadan önce ve yapıldıktan sonra çizimleri bulunmakta. Bizler şirket olarak bu tasarımlar tam anlamı ile gerçeğe yakın olanını yapma çalışıyoruz. Bizler için bu işte gerçekçilik çok önemlidir. Çünkü çizilen bir yapı ile gerçekte yapılan yapı arasın da farklılıklar olursa müşterileriniz ile sizler uğraşmak zorun da kalırsınız.

3d İç Mekân Tasarımları
Yine mimari bir alan olan 3d iç mekân tasarımları da bir üst paragraf da anlattığımız gibi hayati bir önem taşımaktadır. Bayanlarımız yaşayacakları evlerin çok güzel olmalarını istemektedir. Fakat sizler çizdiğiniz tasarımlar ile onları önce sevindirip daha sonra üzerseniz bu iş ahlakına uymayan bir davranış olacaktır. Bizler iç mekan tasarımı işleminde de bizlere verilen projede yada istenilen işler de ne gerekiyorsa onu yaptığımız için uzun zamandır bu sektör de tutunabiliyoruz.

3d2
3d3

3d Fuar Alanı ve 3d Stant Tasarımları
Fuarlar ve stantlar firmaların çok önem vermeleri gereken yerlerdir. Yapılacak olan tanıtımların ve masaların tasarımları ne kadar başarılı olursa iş o kadar kaliteli olmaktadır. Genel olarak baktığımız da bir fuar alanına gittiğimiz de tasarımı güzel olan ve sunuş bakımından problemi olamayan firmaların yanına gideriz bu işlem işte tam olarak bu derece önemlidir. Hal böyle olunca bizler yine uzun zamandır kazandığımız tecrübe sayesin de bu işi rahatlıkla yapabiliyoruz.
3d Ürün Modelleme
Bu alanın yapılmasının amacı müşterilerimizi bizler bu ürünü yapacağız demekten başkası değildir. Yani kısaca sizler bizlerin ne yaptığına inanmıyorsunuz fakat bizler işte bu ürünü yapacağız bu da ürünümüzün modellemesi diyebilmektir. Yine bu alan için de profesyonel firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.