Defter & Ajanda

Anasayfa » Defter & Ajanda

Yoğun iş temposu olan ve görüşmelerini belirli bir düzen içerisinde yürütmediği takdirde zaman konusunda problem yaşayan bireyler için ajandalar son derece önemlidir. Özellikle teslimat tarihi bazında ürün ve hizmet pazarlamakta olan firmalar açısından ajanda notları kritik bir önem taşımaktadır. Toplantılar, ödemeler, sevkiyatlar ve daha birçok önemli notu alabilecekleri şık ve taşınabilir bir ajanda, promosyon ürünleri arasında en özel yere sahip olanıdır.

Firmaların reklam çalışmalarında en etkili ürünlerden birisi olan promosyon malzemelerinde verimlilik seçilen promosyon ürününün insanların ihtiyaçlarına ne kadar hitap etmekte olduğuna bağlıdır. İşte bu noktada ajandalar verimlilik kapasitesinin en yüksek olduğu promosyon ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ajanda üzerine basılacak firma adı ve bazı veriler sayesinde, büyük bir afiş veya dağıtılacak el ilanlarından çok daha geniş bir kitleye hitap edilmesi mümkün olduğu gibi, promosyon ajandalar sayesinde firmanın faaliyet gösterdiği sektörden bireylere doğrudan hitap etme olanağı da söz konusudur.

Promosyon ajanda fiyatları ajanda seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. En çok tercih edilen ajandalar ise profesyonel izlenimi vermekte olan dış yüzeyi suni deri ile kaplanmış, içinde harf etiketleri bulunan telefon rehberi bölümü ve notlarınız için takvim bölümü bulunan ajandalardır. İlk etapta pahalı bir ürün izlenimi vermekte olan bu ajandalar aslında son derece hesaplı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Whatsapp
Emin M.
Emin M.
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?