ADWORDSHEADER

İnternet Reklamcılığında Ciddiyet
Biraz önce de söylemiş olduğumuz gibi internet reklamcılığı eski zamanlar da olduğu gibi danışmana gerek duyulmadan yapılamayacak kadar ağır sonuçlar doğurabilecek bir sistem. Sizler firmanızı tanıtmak için internete Google Adwords Danışmanlığı almadan verdiğiniz de firmanızın kaderi ile oynamış olabilirsiniz.

adwords1

İnternet Reklamcılığı ve Etkileri
Firma sahipleri günümüzün en etkili reklam modeli olan internet dünyasının gücüne yavaş yavaş farkına varmaya başlamaktadır. Firmaların ürettikleri veya pazarladıkları ürünler onlar için çok önemli niteliklerdedir yapılan en ufak bir reklam hatası firmayı çok kötü günler içerisine sürükleyebilir. Fakat eski zamanlar da yapılan reklam çalışmalarının geri dönüşleri belli bir oran da tahmin edilebiliyordu. Televizyon reklamların da gazete ve radyo reklamların da yayınlanan saatler de dahi ne gibi geri dönüşlerin alınabileceği net bir şekil de sezile biliniyordu. Fakat günümüz de hız çok önemli bir rol oynamak da artık insanlar yaptıkları her işi ve işlemi hızlı bir şekil de gerçekleştirebilmek ve aynı zamanda da çok fazla yorulmadan yapabilmek istiyor. Hal böyle olunca ortaya çok farklı alanlar açılıyor işte bu alanlardan bir tanesi de Google reklamları. Biraz önce bahsetmiş olduğumuz gibi reklamların eski zamanlar da ne gibi geri dönüşler vereceği belli oluyordu fakat insanların hangi reklama ne gibi tepki verecekleri artık çok net değil. Şunu da söylemek istiyoruz eski zamanlar da kullanılan reklam modellerinden herhangi birine tepki göstermek isteyen birey çok uzun uğraşlar vermesi gerekmekteydi. Fakat artık beğenmedikleri bir reklam modeli hakkın da fikirlerini hemen beyan edebiliyorlar. İşte bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Google Adwords Danışmanlığı çok önemli bir noktaya çıkarılmış oluyor.

Karar Verin Çalışalım..
Yazımızı okuduktan sonra Google Adwords Danışmanlığı almaya karar verdiniz fakat bu noktadan sonra da uygulamanız gereken işlemler var. Danışmanlık almak istediğiniz firmaların sertifikalı olmaları gerekmektedir. Sertifikası olan firmalar sizlere diğer danışmanlardan ciddi anlam da daha fazla destek olmaktadırlar. Bu destek modeli daha sık değil daha sağlam ve emin bir şekil de destek olmak bizim demek istediğimiz. Bizler bu işi uzun zamandır yapmaktayız ve kazandığımız tecrübeleri daha kaliteli firmalara uygulayabilmek için çitamızı her geçen gün yükseltmekteyiz. Bizler yaptığımız işi severek yapmanın yanı sıra tüm ciddiyetimiz ile yapmaktayız.

adwords2
ADWORDS3

Google AdWords Nedir?
Google Adwords sizin firmanız için uygulanması gereken işlemlerden bir tanesidir. Bireyler Google’da yaptıkları araştırmalar da karşılarına çıkan ilk üç web sayfasına tıklamaktadırlar. Aradıklarını bulamadıkları zaman alt kısımlara gelmektedirler fakat Google’ın algoritmaları ilk sıralara çıkarttığı siteler de genellikle bireylerin aradıklarını bulabildikleri için yerleştirmektedir. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı sizlerin acilen Google Adwords Danışmanlığı alması gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.