Instagram Reklamları Günümüzün gelişen teknolojik yenilenmeleri bir zamanlar masalara mahkum kaldığımız bilgisayar kullanımı hazzını telefonlarımız ile parmaklarımızın ucuna kadar getirmektedir. Özellikle fotoğraf çekimi ve üzerinde oynamalar yaparak takipçilerinle paylaşma platformu olarak ortaya çıkan instagram günümüzde facebook ile de birleşmesinin ardından yüz milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumdadır. Tabi ki insanların böyle uygulamalara olan etkisi bir çok yeni reklamcılık ve tanıtım sektörünün de açılmasını beraberinde getirmiştir. Hizmetlerimiz tüm sosyal ağlarda olduğu gibi instagram reklamları konusunda da uzman kadromuzla size en iyi hizmeti en doğru şekilde sunmak hususunda şekillenmektedir. Her gün yüz milyonlarca kulacının dünya da on milyonlarca kullanıcının ülkemizde ziyaret ettiği bu sosyal ağlar ürün ve hizmetlerinizin tanıtılması adına da yeni ufuklar doğurmuştur. Örneğin en önde hesapların içeriklerine verilen reklamlar ile ürününüze ait bilinirliliği dakikalar içinde katlayarak çoğaltabiliriz.

Bunun içinde öncellikle hedeflediğiniz kitleyi ve demografik bir yapıya sahip ait olacak hizmetlerinizin hedeflediği kitlelerin özelliklerini bilmemiz ve ardından tüm bu bilgileri kullanarak en doğru şekilde reklamınızı olabilecek en potansiyel müşterilerinize göstermemizdir. Örneğin eğer ürününüz böyle bir sitede reklam edilirse aynı anda milyonlarca kişi haberdar olduğu gibi sadece ilgilenen kişilerden oluşturulacak bir havuzla da gereksiz zaman ve para kaybını önlemiş oluruz. Mesela hedeflediğiniz kitleyi yaş, cinsiyet, mali durum, hobileri, aktiviteleri, ilgilendikleri hususunda itina ile ayrıştırıp en doğru kitleye reklamlarınızı gösteririz. Ve instagram reklamları da sadece ilanınız etkileşim aldığında yani beğenme yorum, paylaşılma ilgilenilme aldığında sizden ödeme talep etmektedir. Bu yüzden bizde uzmanlığımız ile hedef kitlenizi oluşturmanıza yardımcı olarak en hızlı şekilde şirketinizin büyümesini ve hak ettiği özeni görmesini sağlarız.

Bu sayede potansiyel müşterileriniz ile kuracağınız temas ile onları ürününüzü almaya teşvik edebilecek yolları gösterebiliriz. Yine reklamınız ile ilgilenen kitleyi sitenize, kurumsal yapınıza yönlendirerek daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar ve bunun yararı ile de sadece size özel bir hedef kitle yaratmış oluruz. Gereksiz gösterimler olmayacağı için de gereksiz maliyetler sizin canınızı sıkmaz ve tam olarak harika bir reklam deneyimine adım olursunuz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.